Čo je "Aktuálna ponuka"

Čo nájdete v sekcii "Aktuálna ponuka"?

       Vozidlá ponúkané na predaj v sekcii "AKTUÁLNA PONUKA" sú vozidlá ktoré sa fyzicky nachádzajú v priestoron nášho Autosalónu v Michalovciach a sú pripravené k okamžitému odberu. Tieto vozidlá už absolvovali 2 kontroly pôvodnosti a pôvodu, kontrola v zahraničí a predpísaná kontrola originality (KO) na Slovensku vykonaná spoločnosťou IRIS IDENT (www.ko.sk). Ak vek vozidla podľa dátumu prvej evidencie prekročil 4 roky, absolvovali tieto vozidlá povinnú technickú kontrolu (TK) a emisnú kontrolu (EK) s dobou platnosti 2 roky. Tieto vozidlá sú zapísané v evidencii vozidiel a ako vlastník je zapísaná spoločnosť TrendImpex Slovakia s.r.o.. Majú slovenské osvedčenia o evidencii, slovenské evidenčné čísla, vystavený protokol o kontrole originality, protokol o technickej kontrole a protokol o emisnej kontrole.

       Možnosti financovania týchto vozidiel sú:

  • Vklad hotovosti na pobočke niektorej z naších bánk (TatraBanka, ČSOB alebo Slovenská Sporiteľna) alebo Bankovým Prevodom : V takomto prípade môžete s vozidlom ihneď odísť domov, všetky administratívne náležitosti vybavíme za Vás.
  • Financovanie vozidla formou Autoúveru - Po predložení potrebných dokladov, schválení zmluvy o financovaní vozidla (do 2 hodín) a zaplatení akontácie si taktiež môžete vozidlo ihneď zobrať so sebou.

Kompletná Starostlivosť o Klienta

Kontrola Vozidla

Každé vozidlo ktoré predávame, sme pred predajom kompletne skontrolovali a pripravili tak, aby Vám naďalej bezproblémovo slúžilo.

Financovanie Vozidla

Ponúkame Vám výhodné financovanie vybraného vozidla a rýchle vybavenie administratívnych náležitostí. Po predložení všetkých potrebných dokladov do 1 hodiny od nás odchádzate vo svojom novom "miláčikovi".

Predanie Vozidla

Ak sa rozhodnete pre platbu v hotovosti, každé naše vozidlo z aktuálnej ponuky je pre Vás pripravené k okamžitému odberu. Všetky administratívne náležitosti vybavíme za Vás.